Renault: ÉGI TŰZ / Nagy Sándor élete | Termékkód: 458958 |
Kiadó: Európa, 1977
Szerző: Mary Renault
Tartalom, ajánló: A legendás hadvezér Nagy Sándor kalandokkal, csodákkal és hőstettekkel teli életét ismerhetjük meg a műből, mely nagy alapossággal foglalja össze a "királyok királyával" kapcsolatos ismereteket. Szerelem, árulás, politika, harcok, isteni csodák, szenvedély, győzhetetlenség. Minden, ami Nagy Sándor! Ismerje meg a páratlan uralkodó történetét aki a világ ura lett.
A könyv Mary Renault egyik leghíresebb alkotása és Nagy Sándor rajongói körében klasszikusnak számít.
SZÁZADOK - EMBEREK c. sorozat
Kötés, állapot: papírvédő, kopottas. + Kiadói egészvászon, újszerű. Beltartalom: az időrendi táblázat (utolsó oldal) a kötés mentén beszakadt. A továbbiakban sárgulásmentes, mondhatni újszerű állapotban.
Terjedelem: 495 o.
Tömeg: 440 gr.
1562_kar
Árverés vége: 2019. Márc. 14. 18:34 Termék megtekintve: 947 |