Révai József: TŰZFOLYAM | Termékkód: 405943 |
Kiadó: Móra, 1964
Szerző: Révai József
Tartalom, ajánló: Az ókort népszerűsített formában feldolgozó tudós-író elbeszéléskötete tíz történetet tartalmaz. Az elbeszélések időrendi és földrajzi értelemben is átfogják szinte az egész római birodalmat. Az első történet i.e. 404-ben játszódik, s egy ókori olümpiasz képe bontakozik ki belőle., az utolsó - a Tűzfolyam című - i.sz. 79-ben, s a Vezúv pusztító kitörését élhetjük át benne...
Kötés, állapot: papírvédő, jó + félvászon, jó. Beltartalom: egy ajándékozási bejegyzés kivételével, korát meghazudtoló, megkímélt állapotú, hófehér lapokkal. Összességében: jó állapotú antikvár kötet.
Terjedelem: 402 o.
Tömeg: 419 gr.
Szállítási költség: postai díjszabás és a vevő igénye szerint
900_kar
Árverés vége: 2018. Júl. 25. 12:47 Termék megtekintve: 773 |