Az ingyenes aukciós piactér | 2019. Aug 17.

 Termék kategóriája: Modell, makett

Robbe - Golden Oriole - vitorlázó repülő maradványa Termékkód: 175740

Jelenlegi ár: 85 Ft
Árverés vége: +5 perc 12 nap, 12 óra
2019. Aug. 30. 08:56
Eladó helye: Budapest

Minimális ajánlat: 85 Ft

  galakxsi (50 ) starB.gif
  Minősítések száma: 56
Pozitív minősítés: 51 (91.1%)
Semleges minősítés: 4 (7.1%)
Negatív minősítés: 1 (1.8%)

Regisztráció dátuma: 2009.11.16.
  A felhasználó egyéb termékei (55)

Robbe - Golden Oriole - vitorlázó repülő maradványa, ami a lezuhanás után még épen maradt.

Hátsószárny és függőleges vezérsík.

Áru átadása: Örs vezér tér, postázást nem vállalok.

Eladó helye: Magyarország Budapest (1106)
Kikiáltási ár: 85 Ft
Árverés kezdete: 2019. Aug. 09. 08:56
Árverés vége: 2019. Aug. 30. 08:56
Termék megtekintve: 1860

Lőrincz L. László - A vérfarkas visszatér

Alu-Sol alu forrasztó ón d = 1mm, hossz = 1 méter

Csillár lámpa - állítható magasságú

Hangszóró kivezető szál litzen - Isola - Soflex

Csoportkábel 16 ér közös árnyékolt, szürke

BEAG HX 401S - 8 ohm hangszóró vászon szél (szél sérült)

Bill Burchardt - A mexikói

Canon AC adapter K30246

Elvis' - Gold Records

Potenciométer AKAI 4000 DS - 50k A x 2

Rock Around The World MK

Nagy zeneszerzők és műveik

Hangszóró membrán 300 mm - 46 mm lengőmérethez

Potenciométer toló - Unitra - 47 kohm A x 2

Hálózati csatlakozó USA - 1 méter vezetékkel

Motor - Orion - FMV - 2S2-S1 - 110 V - 500 Hz

Leslie L. Lawrence - Véresszakállú Lief és a lávamező

Nyákmaszkolók, chatpak, interplan

BEAG HX 305 hangszóró kosár + membrán

Videókazetta VHS Sony E-240 "V"