Az ingyenes aukciós piactér | 2019. Jan 20.

Robert Merle: Szenvedélyes szeretet - Francia história 5. Termékkód: 1062059627

Fixár: 1.500 Ft Villámár
Árverés vége: 1 nap 3 óra
2019. Jan. 21. 21:42

1.500 Ft Villámár

  Ajus5 (253 ) starT.gif
  Minősítések száma: 253
Pozitív minősítés: 253 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (3166)

Használt könyv!

A XVI. századi Franciaországot, a hugenották viharos, vérzivataros századát felelevenítő, nagyszabású, tizenhárom kötetes regényfolyam ötödik kötetében Robert Merle részletesen és történelmileg hitelesen, színesen és lebilincselően tudósít III. Henrik tizenöt éves uralkodásának második feléről, a Katolikus Liga két vezetőjének, Henri és Louise de Guise hercegeknek a meggyilkolásáról, a király és a trónörökösül jelölt Navarrai Henrik kibéküléséről, Párizs ostromáról, az iszonyú párizsi éhínségről s végül annak az egységes országnak a megszületéséről, amelyet a mai világ Franciaországként ismer. És ezeknek a világfordító eseményeknek szemtanúja és részese a minden kalandra kapható, minden veszedelmes küldetésre vállalkozó Pierre de Siorac, III. Henrik orvosa és titkos „ágense”. A történelmi és irodalmi fordulatokban bővelkedő, remekbe szabott, amúgy is sodró lendületű regényt középkoriasan hátborzongató epizódok, valamint szenvedélyes természetű és nem éppen szigorú erkölcsű hősünk újabb szerelmi kalandjai élénkítik-gazdagítják.

Sima levélként vagy utánvétellel nem postázok!
Köszi, csere nem érdekel!
Miskolcon személyes átvétel lehetséges!

© Ajus

Árverés kezdete: 2019. Jan. 18. 21:42
Árverés vége: 2019. Jan. 21. 21:42
Termék megtekintve: 378

John Hart: A hazugságok királya

Ginger Chambers: Mindenre emlékezem - Bianca 26.

Danielle Steel: Családi album

Mary Higgins Clark: Ha kimondod a nevem

Penny Vincenzi: Váratlan szerencse

Adobe Illustrator 7. és 8. változat

Nora Roberts: Istenek tánca - Kör- trilógia 2.

Brigitte Hamann Harald Krüger: Fejlődésorientált asztrológia

Douglas Scott: Láncok

Álomszép tündéri macis strasszos aranyozott gyűrű - Vadonatúj!

Dianne Thomas: Csalafinta csábítás - Második Esély a Szerelemre 10.

John J. Nance: Hajsza az idővel

David Eddings: A mágusok végjátéka

Anne Marie Winston: Jó szelet, kapitány! - Tiffany 204.

JoAnn Ross: Ártatlan vagyok! - Tiffany 51.

Vavyan Fable: Álomhajsza I-II

Josephine Cox: Looking Back

Margaret Barker: A hálás beteg - Szívhang 84.

Jennifer Greene: Tested melegében - Romana 395.

Jackie Collins: Halálos szépség - Lucky visszatér