Az ingyenes aukciós piactér | 2019. Júl 21.

Robin White: A tajgai tigris Termékkód: 480425

Fixár: 1.850 Ft Villámár
Árverés vége: 2 nap, 11 óra
2019. Júl. 23. 23:57

1.850 Ft Villámár

  Ajus5 (254 ) starT.gif
  Minősítések száma: 254
Pozitív minősítés: 254 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (2577)

Használt könyv, szép állapotban!

Szibéria mindig is a titkok, a veszélyek és a szélsőségek világa volt. Így volt ez az orosz cárok idejében, a kommunizmus évtizedeiben és így van ma is. Sok ügyeskedő, kalandor, kül- és belföldi üzletember keresi titkos és tiltott utakon járva - még gyilkosságoktól sem visszariadva - a gyors meggazdagodás lehetőségét. Amikor brutálisan lemészárolják a gazdag, nagy hatalommal bíró fiatal vállalkozót, Sztálin egykori tolmácsának fiát, felmerül a kérdés: ki és miért követhette el a békésnek és biztonságoknak tűnő villanegyedben a véres mészárlást, melynek a milliomoson kívül még két helybéli rendőr is áldozatául esett? A nyomozást a városka polgármestere, a geológusból politikussá lett Novek veszi kézbe, aki a kezdeti ügyetlenkedések ellenére kétséget sem hagy afelől, hogy megtalálja a gyilkost. A rámenős polgármesteren kívül egy volt KGB-s őrnagy is színre lép, és "segítségét" ajánlja fel. Az igazság kiderítése nehéz, csaknem lehetetlen feladatnak tűnik - s az is kétséges, hogy egyáltalán akarja-e a felsőbb hatalom, hogy kiderüljön a gyilkosok kiléte. Mi a kapcsolat a szibériai olajmező kiaknázására szerződött amerikai cég, az AmerRus, a vezető orosz politikusok, a tigrisorvvadászok és az egykori munkatáborok között? Miért nem csörgedezik a vezetékekben az olaj, amikor a föld mélye gazdagon ontja a fekete aranyat? Az amerikai szerző lebilincselően izgalmas és igen aktuális könyve igazi csemege a kalandokat kedvelő olvasók számára.

Sima levélként vagy utánvétellel nem postázok!
Köszi, csere nem érdekel!
Miskolcon személyes átvétel lehetséges!

© Ajus

Árverés kezdete: 2019. Júl. 20. 23:57
Árverés vége: 2019. Júl. 23. 23:57
Termék megtekintve: 681

Joanna Neil: Kettős kötés - Szívhang 307.

Júlia Különszám 1999/5. Sherryl Woods Susan Napier Annette Broadrick

Polifóm tükrös Mickey egér falidísz szobadekor - Vadonatúj!

Mintaváltó 3D Hannah Montana fedeles műanyag pohár

Brian Moore: Megkésett bűnhődés

Miranda Lee: Kényes beavatkozások - Júlia 75.

Felejthetetlen csodák

Álomszép fehér zafír strasszos aranyozott gyűrű - Vadonatúj!

Patricia Wilson: Tűzrőlpattant lány - Romana 135.

Emma Goldrick: Sínen vagyunk - Romana 55.

Heather Graham: Jó szerencsét!

Joy Fielding: Lopakodó árnyak

Romana Különszám 5. Carolyn Zane Karen Toller Whittenburg Annette Broa

Sandra Brown: Sunny Chandler visszatér

Nagyobbacska plüss Motkány a Jégkorszak meséből

Ann Major: A gyönyör pillanata

Joan Elliott Pickart Jennifer Drew Margaret Allison - Júlia Ksz 36.

Galaktika 79. - Clarke és Szepes Mária is!

Arany Júlia 6. kötet: Jessica Hart Diana Hamilton Leigh Michaels

Júlia Különszám 2001/6 Cathy Williams Carole Mortimer Rosemary Gibson