Rückmann: A NAGYBETŰS HALÁL | Termékkód: 429173 |
Zrínyi Katonai Kiadó, 1966
Szerző: Kurt Rückmann
Ajánló: Időről időre döbbenetes szenzációk híre járja be a világot: jelentékeny államférfiak, ismert politikai személyiségek tűnnek el hirtelen az élők sorából. A népe felszabadításáért küzdő harcossal brutális erőszak végez: méreg, tőr várja, golyó teríti le. A politikai gyilkosság ma is szívesen alkalmazott fegyver a haladó gondolat harcosai ellen. De gyakran a sokat tudó gyilkos, a cselszövények útjában álló bandita is osztozik áldozata sorsában.
Az utóbbi évek néhány különlegesen jelentős politikai gyilkosságának hiteles történetéről számol be Kurt Rückmann könyve, ez a mindvégig rendkívül izgalmas mű, amely nemcsak az eseményeket idézi fel teljes hűséggel, hanem a háttérben meghúzódó láthatatlan mozgatóerőket is leleplezi.
Kötés, állapot: félvászon, jó, polcképes, megkímélt állapotban. Beltartalom: egy ajándékozási bejegyzést tartalmaz, a továbbiakban jó, sérülésmentes állapotú.
Terjedelem: 340 o.
Tömeg: 384 gr.
1686_kar
Árverés vége: 2018. Aug. 04. 09:33 Termék megtekintve: 543 |