SZÉP VERSEK 1978 | Termékkód: 457563 |
Szerkesztő: Bata Imre
Kiadó: Magvető, 1979
Kötés, állapot: papírvédő enyhén kopottas. A kiadói egészvászon kötés, és a beltartalom korát meghazudtoló, megkímélt mondhatni újszerű állapotban. A MEO jegye is megvan.
Terjedelem: 411 o.
Tömeg: 456 gr.
3058_kar
Árverés vége: 2019. Ápr. 03. 21:14 Termék megtekintve: 549 |