Termék kategóriája: Könyv, Újság»Műszaki
S. Tóth Ferenc: SZÍNES TV-KÉSZÜLÉKEK MÉRÉSE ÉS BEÁLLÍTÁSA | Termékkód: 416029 |
Kiadó: Műszaki, 1979
IPARI SZAKKÖNYVTÁR c. sorozat kötete
Szerző: S. Tóth Ferenc
Ajánló: Színes képátviteli alapfogalmak; A méréshez szükséges műszerek; A színes tv-vevőkészülékek általános jellemzői; A mérési körülmények biztosítása; A rendszerfüggetlen áramkörök mérési és beállítási műveletei; A rendszerfüggő áramkörök mérése és beállítása; Egyéb mérések (A nagyfeszültség és stabilitásának mérése, A zavarfeszültség és zavartérerősség mérése). Kapcsolási és más műszaki rajzokkal, fotókkal illusztrált kötet.
Tartalom:
Színes képátviteli alapfogalmak
A mérésekhez szükséges műszerek
A készülékek általános jellemzői
A mérési körülmények biztosítása
A rendszerfüggetlen áramkörök mérései és beállítási műveletei
A rendszerfüggő áramkörök mérése és beállítása
Kötés, állapot: kartonált+ védő fóliával - iskolai -lereagasztva, védve (ez utóbbi kopott, kissé szakadt), Beltartalom: könyvtári fölös példány volt az összes lehetséges jelzettel együtt. A továbbiakban jó, megkímélt állapotú.
Terjedelem: 271 o.
Tömeg: 395 gr.
1339_kar
Árverés vége: 2018. Aug. 04. 09:10 Termék megtekintve: 1232 |