Sand: RUDOLSTADT GRÓFNÉ | Termékkód: 408637 |
Kiadó: Európa, 1972
Szerző: George Sand
Részlet: Consuelo hűséget esküszik a haldokló Albert von Rudolfstadt grófnak, majd búcsút vesz a ravatalon fekvő szerelmétől, de a temetést már nem tudja kivárni:Berlinhez köti a szerződése, Nagy Frigyes udvarában kell fellépnie. Hamarosan elveszti az uralkodó kegyét és Spandaui börtön foglya lesz. Ott marad-e élete végéig, vagy kiszabadítják a titokzatos Láthatalanok?
Kötés, állapot: fekete egészvászon arany betűkkel. A nyereg "napszívott - fakult". A betük kopottak. Beltartalom: egy bélyegző kivételével, korának megfelelő állapotú, antikvás kötet. - A kép illusztráció!
Terjedelem: 363 o.
Tömeg: 599 gr.
Szállítási költség: postai díjszabás és a vevő, igénye szerint.
1149_kar
Árverés vége: 2018. Aug. 04. 08:55 Termék megtekintve: 788 |