Az ingyenes aukciós piactér | 2018. Dec 18.

Shakespeare: HAMLET / SZENTIVÁNÉJI ÁLOM / LEAR KIRÁLY Termékkód: 462554

Fixár: 640 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 11 nap, 17 óra
2018. Dec. 30. 09:54

640 Ft Villámár

  konyvturi (519 ) starT.gif
  Minősítések száma: 519
Pozitív minősítés: 519 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (474)

ÚJ MAGYAR KÖNYVKIADÓ, 1956

Fordító: Arany János, Vörösmarty Mihály

Sorozat: ISKOLAI KÖNYVTÁR

Szerző: Shakespeare, William

Kötés, állapot: Keménytáblás karton, sarkainál kopottas (lsd. képen). Beltartalom: bejegyzésmentes, korának megfelelő állapotban.

Terjedelem: 385 o.

Tömeg: 446 gr.

Szállítási költség: postai dyíjszabá és a Vevő igénye szerint.

330_kar-2671_kar

Árverés kezdete: 2018. Dec. 09. 09:54
Árverés vége: 2018. Dec. 30. 09:54
Termék megtekintve: 523

L. Réti Anna: MIÉRT VESZTETTÜNK? / Beszélgetések a futbalról

Fjodor Vasziljevics Gladkov: CEMENT

Krawczuk: NÉRÓ

NEOTON FAMÍLIA: SZERENCSEJÁTÉK (1982)

T. András Emil: MUNDIAL ZÁRT KAPUK MÖGÖTT - 1986

Ruth Werner: EGY KÜLÖNÖS LÁNY

Szabó: ARZENÁL '81 - Félelmetes fegyverek

G. V. Paczensky: . .. és jöttek a fehérek - a gyarmatosítás fél évezrede

Asturias: FORGÓSZÉL

Lukács József: Istenek útjai

Karl May: AZ EZÜST TÓ KINCSE - Vadnyugati történet

JAMES OLIVER CURWOOD: FÜRGE VILLÁM

James Joyce: KAMARAZENE

PC GURU - 2003 - 2 db. száma - DARABONKÉNT IS! - Melléletek nélkül!

PC GURU - 2004 - 2 db. száma - DARABONKÉNT IS! - Melléletek nélkül!

B. T. Benter: A HÓHÉR JUSSA

Goldman: ELVIS - AKCIÓS ÁRON!

Siklósi Erika: NE ÖLD MEG AZ ÜGYVÉDEDET! (Csak 13 Ft. )

CRICHTON: KONGÓ - AKCIÓS ÉS IZGALMAS!

IMPULZUS I. évf. 2. sz. - 1985