Az ingyenes aukciós piactér | 2019. Febr 18.

Shakespeare: HAMLET / SZENTIVÁNÉJI ÁLOM / LEAR KIRÁLY Termékkód: 462554

Fixár: 640 Ft
Árverés vége: +5 perc Lejárt
2018. Dec. 30. 09:54

  konyvturi (519 ) starT.gif
  Minősítések száma: 519
Pozitív minősítés: 519 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (350)

ÚJ MAGYAR KÖNYVKIADÓ, 1956

Fordító: Arany János, Vörösmarty Mihály

Sorozat: ISKOLAI KÖNYVTÁR

Szerző: Shakespeare, William

Kötés, állapot: Keménytáblás karton, sarkainál kopottas (lsd. képen). Beltartalom: bejegyzésmentes, korának megfelelő állapotban.

Terjedelem: 385 o.

Tömeg: 446 gr.

Szállítási költség: postai dyíjszabá és a Vevő igénye szerint.

330_kar-2671_kar

Árverés kezdete: 2018. Dec. 09. 09:54
Árverés vége: 2018. Dec. 30. 09:54
Termék megtekintve: 532

Horn Gyula: CÖLÖPÖK

Heinrich Heine: VERSEK ÉS PRÓZAI MŰVEK I.

Hollós Ervin - Lajtai Vera: DRÁMAI NAPOK

Fjodor Vasziljevics Gladkov: CEMENT

Siegfried Lenz: NÉMETÓRA

POKOLRASZÁLLÁS - Elbeszélések a második világháborúról

Agatha Christie: HOLTTEST A KÖNYVTÁRSZOBÁBAN

PC GURU - 2005 - 10 db. száma - DARABONKÉNT IS! - Melléletek nélkül!

V. I. Lenin: Művei 4. -1898 - 1901 április

Dubov: A szökés

OTTHON 1996 október - Kert, ház, lakáskultúra, barkács -

Ősz Ferenc: ARCHIMEDES A RUBRIKÁN

IMPULZUS I. évf. 2. sz. - 1985

Szeressük egymást gyerekek - SERES REZSŐ és kortársai

OMEGA 7 - IDŐRABLÓ - LP - (1977)

Hámori Tibor: PROFIVILÁG

Hegedűs Géza: AZ IDŐK MÉLYÉN (ősi magyar mondavilág)

JAMES OLIVER CURWOOD: FÜRGE VILLÁM

James Joyce: KAMARAZENE

Ezermester c. folyóirat 9 db. száma - 1965 - IX. évfolyam