Az ingyenes aukciós piactér | 2019. Febr 22.

Sherrilyn Kenyon: Ördögi tánc Termékkód: 414292

Fixár: 2.500 Ft
Árverés vége: Lejárt
2019. Febr. 14. 19:55

  -xxxx- (253 ) starT.gif
  Minősítések száma: 253
Pozitív minősítés: 253 (100%)

Használt könyv, egyszer olvasott, kifogástalan, ajándékozható állapotban!

Zarek kétségkívül a legmagányosabb Sötét Vadász. Évszázadok óta Alaszkában él száműzetésben. Mielőtt vámpírrá változott, római rabszolgaként elképzelhetetlen kínokon kellett keresztülmennie. Minthogy veszélybe sodorta a testvériséget, most társai az életére törnek. Astrid az igazság szűzi nimfája. Ő kapja feladatul, hogy ítélkezzen Zarek felett. A vizsgálat során számos eddig nem sejtett titok is a felszínre kerül, és a gyönyörű Astrid nemcsak a jobb sorsra érdemes embert, de a forróvérű szeretőt is megtalálja a Vadászban…

 Sima levélként vagy utánvétellel nem postázok!
Miskolcon személyes átvétel lehetséges!

© Ajus

Árverés kezdete: 2019. Febr. 11. 19:55
Árverés vége: 2019. Febr. 14. 19:55
Termék megtekintve: 1019