Az ingyenes aukciós piactér | 2018. Okt 17.

 Termék kategóriája: Antik, régiség»Antik festmény

Simon Miklós:Tanyaudvar Termékkód: 264714

Jelenlegi ár: 28.000 Ft
Árverés vége: Lejárt
2018. Jún. 27. 13:19
Eladó helye: Szeged
Szállítási díj: 980 Ft

  -xxxx- (45 ) starY.gif
  Minősítések száma: 45
Pozitív minősítés: 45 (100%)

Regisztráció dátuma: 2010.10.16.

Akvarell, jelzett , mérete 44 x 34 cm + paszpartu és keret 51 x 61 cm.

Kellemes színvilágú , üveg alatt.

Simon Miklós: szeged-tápéi festő. A xx. századi stílusirányzatok nagy hatással voltak rá (Kokoschka, Egry József). Alkotásain a fény meghatározó erővel bír. Kompozícióira az erőteljes,  expresszív színek  a jellemzőek. Kiállításai: Párizs, Szeged,Kecskemét, Németország, Erdély.

Szép, hozzáillő , hibátlan keretben.

Karácsonyi ajándéknak ideális.

Eladó helye: Magyarország Szeged (6725)
Szállítási díj: 980 Ft
Kikiáltási ár: 28.000 Ft
Árverés kezdete: 2018. Jún. 20. 13:19
Árverés vége: 2018. Jún. 27. 13:19
Termék megtekintve: 1769