Sinclair Lewis: FŐ UTCA | Termékkód: 308711 |
Szerző: Sinclair Lewis
Kiadó: Európa, 1963
Tartalom: Carola, a jómódú Kennicott doktor felesége hatalmas feladatra vállalkozott, mikor elhatározta, hogy a századeleji amerikai kisváros életét felfrissíti, műveltséget és költői szellemet olt az üzletemberek rideg világába. Nemcsak a közönnyel, az ellenfelekkel kell megküzdenie, hanem önmagával is. Néha fegyvertársakra lel, de kiábrándul belőlük, máskor a kisvárosi pletyka hálójában vergődik. Egy különös szerelemben, majd a független életben keresi a megoldást.
Kötés, állapot: félvászon, a nyereg alja foltos, kopottas. A kép illusztráció. Beltartalom: korának megfelelő, sérülésmentes.
Terjedelem: 503 oldal.
Tömeg: 574 gr.
Ugyanezen könyv jobb állapotban: 650Ft.!
(644)kar
Árverés vége: 2018. Júl. 23. 20:58 Termék megtekintve: 845 |