Termék kategóriája: Könyv, Újság»Vallás
Sríla Rúpa Gosvámi: A TANÍTÁSOK NEKTÁRJA | Termékkód: 457516 |
Kiadó: The Bhaktivedanta Book Trust, 1990
Kapcsolódó nevek: Sríla Rúpa Gosvámi
Öt évszázadnyi, fél földgolyónyi távolságból érkezett el hozzánk a lelki tanítások lényegének e tömör, irányadó könyve. Hogyan válasszunk lelki tanítómestert, hogyan gyakoroljuk a yogát, hogyan éljünk ? mindezekre választ kaphat az olvasó ebben a felbecsülhetetlen értékű műben, melyet Srila Rupa Gosvámi, a középkori India lelki életének legkiválóbb alakja írt, szanszkrit nyelven.
A tanítások nektárját Rupa Gosvámi jelenkori örököse, Ő Isteni Kegyelme A. C. Bhaktivedanta Swami Prabhupada fordításában és magyarázataival találjuk meg ebben a könyvben, mely kulcsfontosságú tudnivalókat rejt a lelki tökéletesség útját keresők számára.
Kötés, állapot: puha papír, gerinc hátsó éle 2 cm.-nyit kopottas, a továbbiakban a korának megfelelő, jó. Színes képekkel illusztrált kötet. A kép illusztráció.
Terjedelem: 108 o.
Tömeg: 121 gr.
3044_kar
Árverés vége: 2018. Okt. 26. 18:24 Termék megtekintve: 648 |