Az ingyenes aukciós piactér | 2018. Szept 23.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Vallás

Sríla Rúpa Gosvámi: A TANÍTÁSOK NEKTÁRJA Termékkód: 457516

Fixár: 360 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 5 nap, 12 óra
2018. Szept. 28. 18:24

360 Ft Villámár

  konyvturi (519 ) starT.gif
  Minősítések száma: 519
Pozitív minősítés: 519 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (987)

Kiadó: The Bhaktivedanta Book Trust, 1990

Kapcsolódó nevek: Sríla Rúpa Gosvámi

Öt évszázadnyi, fél földgolyónyi távolságból érkezett el hozzánk a lelki tanítások lényegének e tömör, irányadó könyve. Hogyan válasszunk lelki tanítómestert, hogyan gyakoroljuk a yogát, hogyan éljünk – mindezekre választ kaphat az olvasó ebben a felbecsülhetetlen értékű műben, melyet Srila Rupa Gosvámi, a középkori India lelki életének legkiválóbb alakja írt, szanszkrit nyelven.
A tanítások nektárját Rupa Gosvámi jelenkori örököse, Ő Isteni Kegyelme A. C. Bhaktivedanta Swami Prabhupada fordításában és magyarázataival találjuk meg ebben a könyvben, mely kulcsfontosságú tudnivalókat rejt a lelki tökéletesség útját keresők számára.

Kötés, állapot: puha papír, gerinc hátsó éle 2 cm.-nyit kopottas, a továbbiakban a korának megfelelő, jó. Színes képekkel illusztrált kötet. A kép illusztráció.

Terjedelem: 108 o.

Tömeg: 121 gr.

3044_kar

Árverés kezdete: 2018. Szept. 14. 18:24
Árverés vége: 2018. Szept. 28. 18:24
Termék megtekintve: 568

P. H. Freyer: HALÁL A TENGEREKEN

NATIONAL GEOGRAPHIC - 2003. 08.

Balázs György: ALAPISMERETI KISLEXIKON

Stuart Woods: A FILMGYÁRTÓ

Ruise: VÉSZHELYZET - Rejtélyes szülések- RITKA, ÚJSZERŰ!

Evelyn Marsh: A SZANATÓRIUM REJTÉLYE

Féja Géza: VISEGRÁDI ESTÉK

Rejtő Jenő (Gibson Lavery): POKOL A HEGYEK KÖZÖTT

Jókai Mór: RAB RÁBY /Magyar Klasszikusok-1956/

NATIONAL GEOGRAPHIC - 2003. 06.

Carlos Busquets: KARÁCSONYI KALAND

Charlotte Bronte: VILLETTE / HENRY HASTINGS KAPITÁNY I-II.

Elmore Leonard: SIMLIS FIÚK - Akció, Akciós áron!

PC GURU - 2005 - 10 db. száma - DARABONKÉNT IS! - Melléletek nélkül!

Finta : GYŐR

Renate Krüger: AZ AVIGNONI TÁNC /Holbein életének regénye

ROMANA 2002/1. KÜLÖNSZÁM

Liska Tibor: ÖKONOSZTÁT

CSI Helyszínelők - Hideglelés - Las Vegas

ÚJ TESTAMENTOM