Az ingyenes aukciós piactér | 2017. Nov 24.

Sudár, Molnár: BALLADÁK, ROMÁNCOK, BALLADÁSDALOK A RÉPCE MELLÉKÉRŐL Termékkód: 442463

Fixár: 1.590 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 5 nap, 52 perc
2017. Nov. 29. 20:40

1.590 Ft Villámár

  konyvturi (514 ) starT.gif
  Minősítések száma: 514
Pozitív minősítés: 514 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (3094)

Szezők: Sudár Lászlóné, Molnár Zsuzsanna

Alcím: MAGYAR, HORVÁT ÉS CIGÁNY NÉPKÖLTÉSZETI ALKOTÁSOK

Kottákkal is ellátott, csodálatos néprajzos, kultúrtörténeti kötet.

Kiadó: Farkas Sándor Egylet, Csepreg,  2003

Kötés, állapot: Keménytáblás karton. ÚJ, újszerű állapotban. Beltartalom: lapszélek nagyon enyhe sárgulása kivételével, megkímélt, jó, újszerű állapotban.

Terjedelem: 218 o.

Tömeg: 414 gr.

2239_kar_

Álmos

Árverés kezdete: 2017. Nov. 22. 20:40
Árverés vége: 2017. Nov. 29. 20:40
Termék megtekintve: 735

A TANÍTÁSOK NEKTÁRJA

Henry James: MAISIE TUDJA

Hámori Tibor: SHEGAR - Az évszázad lórablása

Stevenson: A KINCSES SZIGET (könyv)

Dékány József Pál: BUJDOSÓK PANNONIÁBAN

BUDAPESTI BAZÁR 1878. XIX. évf. 3. sz.

A CSODÁLATOS PÓKEMBER 18. sz. képregény (Magas és hatalmas)

Anna Seghers: A BIZALOM

Szalay Lenke: KÖNYV A PÁRNA ALATT

Émile Zola: ÉLETÖRÖM

Kittenberger Kálmán: VADÁSZKALANDOK AFRIKÁBAN

BRAM Stoker: DRAKULA (könyv)

MEDVÉSSY: KÖTELEZŐK RÖVIDEN 1. - Általános iskolásoknak

Kurt Vonnegut: UTÓPIA

Charles L. Mungoshi: AHOL AZ ESŐ KÉSŐN ÉRKEZIK

MANIPULÁLT ERSKÜDTEK / VIDÉKI LÁNY / KASZÁLÁS / AMAROK

Vesjo: A LEGJOBB AUTÓS VICCEK / Szivarzseb könyvek

Flyd: MOSOLYGÓ GUATEMALA

Szabó Károly: A MÉHÉSZ MŰHELYÉBEN

Rejtő Jenő: VISSZA A POKOLBA