Termék kategóriája: Könyv, Újság»Autós, motoros
Surányi Endre: AZ AUTÓ | Termékkód: 430947 |
GÉPKOCSI - VIZSGAISMERETEK
Szerző: Surányi Endre
Kiadó: Táncsics, 1968
Kötés, állapot: félvászon , éleknél kissé kopott. Szines rajzmellékletekkel. KORÁNAK MEGFELELŐ, JÓ ÁLLAPOTÚ ANTIKVÁR KÖNYV!
Terjedelem: 400 o. + képmellékletek
Tömeg: 473 gr.
1804_kar
Árverés vége: 2018. Aug. 16. 08:26 Termék megtekintve: 988 |