Az ingyenes aukciós piactér | 2024. Ápr 24.

Sylvie 58. Váratlan Vendég (Maria Brown) 1996 (5kép+tartalom) Termékkód: 1062202203

Fixár: 600 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 9 nap, 10 óra
2024. Máj. 03. 22:21

600 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (10433)

Sylvie 58. Váratlan Vendég (Maria Brown) 1996
Sylvie sorozat 58.kötet

jó állapotban van
lapélek és néhány lap enyhén foltos

Anna és Mark boldognak induló házassága fölött viharfelhők gyülekeznek.
A síversenyző férj mind több időt tölt távol az otthonától, és - finoman szólva - csöppet sincs elragadtatva a hírtől, hogy apa lesz. A kettőjük közti ellentétnek egy tragikus baleset vet véget. Anna egyedül marad, illetve... hamarosan világra hozza Davidet. A Mark mellett szerzett keserű tapasztalatok, csalódások nem múltak el nyomtalanul: visszavonultan élnek egy erdőszéli, magányos házban, ahová csak néhány barát bejáratos. Hosszú hónapok telnek el, és az idő meg a gyönyörű gyerek lassan feledtetik a múltat. Aztán egy téli estén valaki kopogtat: az ajtó előtt az orvvadászok elől menekülő Nick áll. A vonzó ismeretlen férfi új érzéseket kelt az asszonyban. Vajon a kölcsönös vonzalomból szerelem születik, vagy futó kaland marad csupán? Készen áll-e Anna egy tartós kapcsolatra, vagy újra magára marad? Lesz-e elég megértés és türelem Nickben? Akárhogy is, mindhármójuk boldogsága a tét.

ISBN 963 9019 18 9 , ISSN 1215-2757 , Gold Book Kft. , Alföldi Nyomda Rt. Debrecen (1008.66-14-2)
132 oldal a borítóval együtt
mérete 18 x 11 cm és 95gramm

imgbox.com/g/j4oMDsEU5S

Árverés kezdete: 2024. Ápr. 03. 22:21
Árverés vége: 2024. Máj. 03. 22:21
Termék megtekintve: 481

ELLE Magazin 2005/Június (6kép+tartalom )

A Hihetetlen Család DVD (2004) csak a Disc 2 (jogtiszta) ;

Női Óra Classique Szíj Nélkül (teszteletlen, hiányos)

BKV Havibérlet (T. ,Ny. ) 2000 Március (2képpel)

Tetszik Tudni, Mi Már Egyszer Elváltunk (Ambrus Sándor) 1985 (sérült)

Vicckosár (N. Varga György) 1987 (szétesik) 8kép+tartalom

Hálózati Táp Váltóáram 24V 18VA (rendben működik)

Az Ártatlanság Kora (Mesterházi Lajos) 1978 (6kép+tartalom )

William Shakespeare-Szonet tek (1998) 5kép+tartalom

Doktor Faustus (Thomas Mann) 1967 (regény) 8kép+tartalom

BKV 30 Napos Tanuló Bérlet 2005 Március (2képpel)

A Sors Kereke (Danielle Steel) 1999 (Romantikus 1; 5kép+tartalom

Mesterkukta 18. szám (1991/7) tartalomjegyzékkel

Játékbaba Kiegészítő (Ver. 3) 101 Kiskutya Gumi Kölyök

Geometriai Feladatok Gyűjteménye I. (Középiskolai& #41; 1970

A Napkirály Árnyékában (Golden Keyes Parsons) 2010 (8kép+tartalom )

Vetkőzzünk Meztelenre ! (Asperján György) 1977 (7kép+tartalom )

Nokia 3120 (Ver. 21) 2004 (30-as)

Elektronika Orosz Mikrosütő SP-10 (1990) sérült és javításra szorul

Horthy és Hatalmi Rendszere 1919-1922 (Pölöskei Ferenc) 1977 (6kép+tar