Termék kategóriája: Könyv, Újság»Tudomány»Természettudomány
Sz. L. Rubinstejn: A PSZICHOLÓGIA FEJLŐDÉSE (Elvek és utak) | Termékkód: 460840 |
Kiadó: Tankönyvkiadó, 1977
Szerző: Rubinstejn, Sz. L.
Tartalom: kérem tekintse meg a képgaléria 2. és 3. képét.
Kötés, állapot: keménytáblás karton, éleknél kissé kopottas, koránk megfelelő, jó. Beltartalom. bejegyzés-, és sárgulásmentes állapotban.
Terjdelem: 399 o.
Tömeg: 439 gr.
Szállítási költség: postai díjszabás és a vevő igénye szerint. Pécsen esetlegesen átvehető.
3271_kar
Árverés vége: 2018. Dec. 15. 16:15 Termék megtekintve: 634 |