Szabó András: A BŰNTETT ÉS BÜNTETÉSE | Termékkód: 1062057008 |
Kiadó: Gondolat, 1979
Kötés, állapot: papírvédő felső éle kopottas, és két helyen belülről javított. + Kiadói egészvászon, újszerű. Beltartalom: sárgulás és bejegyzésmentes, teljesen újszerű állapotban.
Terjedelem: 397 o.
Tömeg: 475 gr.
3943_kar
Árverés vége: 2018. Jún. 12. 21:26 Termék megtekintve: 388 |