Termék kategóriája: Könyv, Újság»Művészet
Székely András: A KUBIZMUS | Termékkód: 1062125251 |
VÁLOGATÁS A MOZGALOM DOKUMENTUMAIBÓL
Kiadó: Gondolat, 1975
Ajánló:
A kubizmus értékelői ? még ellenségei is ? valamennyien megegyeznek abban, hogy a kubista művészek jelentős fordulatot hajtottak végre a képzőművészetek történetében. A Franciaországban kibontakozó mozgalom története bővelkedik az érdekes eseményekben, látványos megmozdulásokban. Manifesztumok, dühödt kiállítás kritikák, az új tehetségeket üdvözlő lelkesült hangú írások, esztétikai elmélkedések jelennek meg sorra a korabeli sajtóban, a század első két évtizedében. Ezekből az írásokból nyújtunk az olvasónak válogatást.
Kötés, állapot: keménytáblás karton, kopás mentes, polcképes. Beltartalom bejegyzés és sárgulás mentes, megkímélt állapotban.
Terjedelem: 253 o.
Tömeg: 489 gr.
Méret: 19 x 17,5 x 1,8 cm.
Szállítási költség: postai díjszabás v. az MPL szerint.
4496_kar
Árverés vége: 2018. Júl. 29. 10:17 Termék megtekintve: 182 |