Szerb Antal: A VILÁGIRODALOM TÖRTÉNETE II. | Termékkód: 454065 |
Kiadó: BIBLIOTHECA, 1957
Szerző: Szerb Antal
Fejezetcímek: - A romantika - A realizmus - A századforduló - A mai irodalom
Kötés, állapot: kiadói egészvászon, a nyereg fakult, hátlapon kettő halványodási folt. beltartalom a kötet elöl és hátul egy-egy helyen törött, a kötése jól tart. Bejegyzésmentes korának megfelelő állapotú antikvár könyv.
Terjedelem: 554 o.
Tömeg: 605 gr.
Szállítási költség: postai díjszabás és a vevő igényei szerint.
2773_kar
Árverés vége: 2018. Szept. 13. 21:33 Termék megtekintve: 857 |