Szerdahelyi - Zoltai: ESZTÉTIKAI KISLEXIKON | Termékkód: 419191 |
Kiadó: Kossuth, 1979
Szerzők: Szerdahelyi István, Zoltai Dénes
Tartalom, ajánló: ˝Az esztétika filozófiai elvontságú fogalmai is fel-felbukkannak társasági beszélgetésekben, baráti vitákban: az esztétika ezoterikus tudományból a közművelődés szerves részévé fejlődik társadalmunkban. Lexikonunk elsődleges célja az, hogy a maga lehetőségeivel minél hatékonyabban elősegítse az esztétikai közgondolkodást. Szerkesztésekor ezért azokat a szempontokat állítottuk előtérbe, amelyek a hazai közönség és az ismeretterjesztő jelleg igényeit reprezentálják.˝
Kötés, állapot: papírvédő az éleknél kopottas, szakadtas. + Kiadói egészvászon - kitűnő -. Beltartalom: a kötés a 2. lapnál törött, a továbbiakban jó, bejegyzés mentes.
Terjedelem: 752 o.
Tömeg: 1.141 gr.
1444_kar
Árverés vége: 2018. Nov. 15. 21:40 Termék megtekintve: 594 |