Szilvási Lajos: LÉLEKHARANG | Termékkód: 453957 |
Szerző: Szilvási Lajos
Kiadó: Szépirodalmi, 1981
Tartalom, ajánló: Még rendesen fellázadni sem tudunk. Csak elképzelni hogy fellázadunk. Mondjuk, még elkezdeni is. De folytatni meg végigcsinálni ... azt már nem. Egyszerűen alkalmatlanok vagyunk a válságokra....- mondja Szilvási új regényének egyik főszereplője,?
( Hogy ez milyen időszerű!?! )
Kötés, állapot: papírvédő, éleknél nagyon enyhén kopott, polcképes. Kiadói egészvászon, jó, újszerű. Beltartalom: bejegyzés mentes, megkímélt, állapotban.
Terjedelem: 480 o.
Tömeg: 346 gr.
Pécsen esetlegesen átvehető. szállítási költség: postai díjszabás és a Vevő igénye szerint.
2770_kar
Árverés vége: 2019. Márc. 03. 17:14 Termék megtekintve: 631 |