Termék kategóriája: Könyv, Újság»Sport
Szugyeczky József: BÉKA A SZORÍTÓBAN | Termékkód: 426293 |
Kiadó: Sport, 1971
Szerző: Szugyeczky József
Ajánló: "Bizonyára sokan emlékeznek még a bal csapottjairól híres, keménykötésű ökölvívóra, Török Gyulára, aki e sportág kiemelkedő tagjai közé tartozik. Sikert sikerre halmozott, pályafutása mégis rögös volt.
Török Gyula légsúlyú ökölvívónk aranyérmet nyert a római olimpián...."
Kötés, állapot: kartonált papír, gerince alul-felül sérült ill. kopottas. Beltartalom: könyvtári példány, jelzetekkel együtt., a továbbiakban jó állapotban.
Terjedelem: 227 o.
Tömeg: 155 gr.
879_kar_pótl
Árverés vége: 2018. Aug. 07. 12:42 Termék megtekintve: 734 |