Termék kategóriája: Könyv, Újság»Idegen nyelvű könyvek
THE ITINERANTS - Russian realist artist of the secund half of the ... | Termékkód: 280768 |
Russian realist artist of the second half of the 19th and the early 20th centuries
(Orosz realista művészek a 19. sz. végén és a 20. sz. elején)
Nyelv: angol
AZ 1. KÉP ILLUSZTRÁCIÓ!!!
Szerkesztő és a bevezetőt írta: Andrei Lebedev
Kiadó: Aurora Art, Leningrad, 1982
Kötés, állapot: papírvédő szakadt , hiányos + félvászon kötés hibátlan. Drapp színű, arany betűkkel. Beltartalom tökéletes, teljesen újszerű.
Tartalom, ajánló: Az orosz akadémiai korlátok ellen lázadó realista festők rövid életrajzát és alkotásait mutatja be ez a reprezentatív album. 114 festményt és számos festőt mutat be ez a színes képekkel gazdagon illusztrált album.
Terjedelem: 198 oldal
Tömeg: 1.239 gr.
Pécsen átvehető, utánvétel igényelhető. Szállítási költség: postai díjszabás és a Vevő igénye szerint.
(537) ideg_kar
Árverés kezdete: 2019. Jan. 25. 13:46 Árverés vége: 2019. Febr. 24. 13:46 Termék megtekintve: 928 |