Tálas István: Eredmények és feladatok az anyagi kultúra kutatásában | Termékkód: 408220 |
DISSERTATIONES ETHNOGRAPHICAE II.
ELTE BTK Tárgyi Néprajzi Tanszéke, 1976-78
Szerkesztő: Tálas István
Szerzők: Barabás Jenő, Kósa László, Kisbán Eszter, Füzes Endre, Sárkány Mihály, Filep Antal és még sokan mások
Tartalom: Kérem tekintse meg a kinagyított 2. képet.
Kötés, állapot: papír - kopottas, hátlap foltos -, korának megfelelő. Beltartalom: könyvtári példány volt. A jelzetek kivételével, megkímélt, jó, sérülés mentes állapotban. IGEN RITKA KÖTET!
Terjedelem: 359 o.
Tömeg: 379 gr.
1092_kar
Árverés vége: 2018. Jún. 12. 22:26 Termék megtekintve: 1142 |