Termék kategóriája: Könyv, Újság»Műszaki
Technikai érdekességek - Mikroprocesszor az autóban és más...- t80/1. | Termékkód: 406296 |
Kiadó: Műszaki
Szerkesztő: Aba Iván
Sorozatszám: t80/1.
Kötés, állapot: Félvászon, könyvkötői kiadásban. Könyvtári fölös példány. Kissé kopottas, de jó állapotú kiadvány. Beltartalom: könyvtári jelzetek kivételével, jó.
Terjedelem: 221 o.
Tömeg: 334 gr.
Pécsen átvehető. Szállítási költség: postai díjszabás és a Vevő igénye szerint.
925_kar+_szil
Árverés vége: 2019. Febr. 26. 10:32 Termék megtekintve: 1016 |