Timár György: EZT SEM ÉN ÍRTAM / Új irodalmi karikatúrák | Termékkód: 419094 |
Kiadó: Szépirodalmi, 1983
Szerző: Timár Gxörgy
A karitúrákat Kaján György készítette.
Tartalom, ajánló: Kérem tekintse meg a kinagyított kébgalériát.
Kötés, állapot: papírvédő felső éle kopottas, hátrész halványan foltos. + Kiadói egészvászon - KITŰNŐ -. Beltartalom: két tulajdonosi bejegyzés kivételével, megkímélt, jó állapotban.
Terjedelem: 206 o.
Tömeg: 251 gr.
1429_kar
Árverés vége: 2018. Júl. 03. 13:39 Termék megtekintve: 796 |