Tóth Béla:Hatvani István minikönyv | Termékkód: 421668 |
Mint a képen
minikönyv (életrajzok)
a gerincénél kicsit kopott
Író(k) | Tóth Béla |
Cím | Hatvani István (mini) |
Kiadó(k) | Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó |
Kiadás helye | Budapest |
Nyomda | Alföldi Nyomda - Debrecen |
Kötés típusa | egészvászon |
Terjedelme | 159 oldal |
Állapot | Jó |
Mérete | 5.00 x 7.00 cm |
Súlya | 0.10 kg |
Nyelv | magyar |
PTK:250 GRAMMIG KATEGÓRIA (becsült postai díj.Pontosat mérés után tudok )
Személyes átvétel Budapesten,Budakeszin lehetséges
Eladó helye: Magyarország Budapest (1156)
Árverés kezdete: 2019. Dec. 01. 14:42 Árverés vége: 2019. Dec. 08. 14:42 Termék megtekintve: 862 |