Twain: Tamás úrfi kalandjai /1922/ ANTIKVÁR ÉRDEKESSÉG! | Termékkód: 276414 |
R I T K A !
Szerző: Mark Twain
Készült: Pólya Tibor rajzaival
Kiadó: Az Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt., 1922
Kötés: illusztrált vászonkötés, kissé kopottas, lásd. kinagyítható fotó. Néhány lap kilazult. Egyébként korának megfelelő állapotú (186 old.), nincs összefirkálva pedig a gyermekek a "legintenzívebb felhasználók"
A belső címoldalon egy 1949-es ajándékozási bejegyzés található.
Szállítási költség: postai díjszabásnak v. MPL-nek megfelelően.
(477) kari
Árverés vége: 2018. Okt. 15. 12:53 Termék megtekintve: 1447 |