Új OTTHON 1922 II. évf. 4. sz. - RITKA, DE NAGYON!! | Termékkód: 277972 |
Uj OTTHON
Újság nagylányok és fiatalasszonyok részére
II. évfolyam. 4. szám Budapest 1922 II/1.
Megjelenik tíznaponként.
Főszerkesztő: Ambrus Zoltán
Felelős szerkesztő: Sáros Pál
Kiadó: Jankovich Gyula
Készült a Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Nyomdájában.
Állapot: korához képest jó, a bal alsó sarok enyhén sérült. - lsd. kép -fényképekkel és rajzokkal illusztrált kiadás
KÉREM TEKINTSE MEG NAPRÓL-NAPRA BŐVÜLŐ ÚJSÁG VÁLASZTÉKOMAT!
ÉVJÁRAT: 1847 ÉS 2011 KÖZÖTT!
(u_59) kar
Árverés kezdete: 2018. Okt. 15. 20:16 Árverés vége: 2018. Nov. 05. 19:16 Termék megtekintve: 1617 |