Az ingyenes aukciós piactér | 2019. Jún 19.

 Termék kategóriája: Ruházat, divat»Női»Lábbeli

Új női szandál fekete 37 kényelmes Termékkód: 1062129747

Fixár: 4.000 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 27 nap, 20 óra
2019. Júl. 17. 21:34
Eladó helye: Siófok
Szállítási díj: 900 Ft

4.000 Ft Villámár

  ANGYALI (1 )

Regisztráció dátuma: 2009.10.10.
  A felhasználó egyéb termékei (85)

Siófokon eladó új női fekete szandál.37 méret.24cm belsőtalphossz.Valódi bőr felső és fedőtalpbélés.Kényelmes sarok.Medikus kiképzés.4db gumipánt biztosítja a lábhoz simulást. Ára:4000.-Ft Tel:06-20-442-1118

Eladó helye: Magyarország Siófok (8600)
Szállítási díj: 900 Ft
Árverés kezdete: 2019. Jún. 17. 21:34
Árverés vége: 2019. Júl. 17. 21:34
Termék megtekintve: 147

Pálinka kínáló szett új Bulgár népművészeti

Régi Osztrák terítő 28X33cm

S női szoknya fekete zsorzsett, Olasz 800. -Ft

Új női póló fehér S méret pamut

Móricz Zsigmond:Légy jó mindhalálig

Kerámia váza Bulgár népművészet

Szemüveg +4 dioptriás és +2 dioptriás

Sophie Kinsella:A boltkóros és a tesója.

27 női farmernadrág Jeans sötétkék , 66cm csípőbőség 800. -Ft

Maria Treben:Férfi betegségek

Női blúz 38 fehér rövid ujjú

Kerámia gyertyatartó 23cm jelzett

Új női övek 85 és 90 cm hosszúak

Új női szoknya 40 méret fekete

Új Háztartási Kézikönyv

Király Jenő:Karády mítosza és mágiaja.

Református Népiskolai Bizonyítvány 1938/39 es tanév

Új Csinpánzok tanulmányozása Afrikában

36 kötött szoknya, krém színű Karo márka

Karsai Elek:Szálasi Naplója