Az ingyenes aukciós piactér | 2019. Márc 21.

 Termék kategóriája: Ruházat, divat»Női»Lábbeli

Új női szandál fekete 37 kényelmes Termékkód: 1062129747

Fixár: 4.000 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 24 nap, 14 óra
2019. Ápr. 14. 18:18
Eladó helye: Siófok
Szállítási díj: 900 Ft

4.000 Ft Villámár

  ANGYALI (1 )

Regisztráció dátuma: 2009.10.10.
  A felhasználó egyéb termékei (81)

Siófokon eladó új női fekete szandál.37 méret.24cm belsőtalphossz.Valódi bőr felső és fedőtalpbélés.Kényelmes sarok.Medikus kiképzés.4db gumipánt biztosítja a lábhoz simulást. Ára:4000.-Ft Tel:06-20-442-1118

Eladó helye: Magyarország Siófok (8600)
Szállítási díj: 900 Ft
Árverés kezdete: 2019. Márc. 15. 17:18
Árverés vége: 2019. Ápr. 14. 18:18
Termék megtekintve: 122

Élet és Biztosítás I. kötet N-N Bizt. Rt Tankönyve

S retro Jeans fekete nadrág

Régi Osztrák terítő 28X33cm

Hudy Zoltán:Párt, Rend, Őrség, c. könyv 1990.

Kerámia gyertyatartó 23cm jelzett

Kerámia váza Bulgár népművészet

Új Háztartási Kézikönyv

Siófokon eladó 2 szobás felújított panel lakásom

Antik bíbor színű csiszolt váza 30cm

Új női nadrág 46 világosbarna Marks&Spencer

Bartók Béla életregénye Szegő Júlia

Molnár Ferenc:A Pál-Utcai Fiúk. 1960.

Új Nokia mobiltelefonhoz fülhallgató

Új női póló fehér S méret pamut

Új női csizma 38-39 mustárszín bélelt

Hajpánt piros KAMA 57cm fejkőrméretre

Női blúz 38 fehér hosszú ujjú, Silhuette

27 női farmernadrág Jeans sötétkék , 66cm csípőbőség 800. -Ft

Maria Treben:Férfi betegségek

Miért Szép? Verselemzés