V. I. Lenin: Művei 22. -1915 december - 1916 július | Termékkód: 408166 |
Kiadó: Szikra, 1951
Szerző: V. I. Lenin
Kötés, állapot: műbőr jellegű félvászon mélynyomású Lenin képpel, aranyozott betűkkel, Kül- és beltartalom, korának megfelelő, jó, megkímélt állapotban van.
Érdekesség: az un. MEO jegy is benne található, aláírva!
Terjedelem: 415 o.
Tömeg: 498 gr.
A sorozat további 3 kötetét megtalálhatja aukciómban. Bármely kérdés esetén, kérem jelezzen az "üzenőfalon" keresztül.
Pécsen átvehető. Szállítási költség: postai díjszabás és a Vevő igénye szerint.
1085_kar
Árverés vége: 2019. Febr. 26. 10:52 Termék megtekintve: 853 |