V. I. Lenin: Művei 25. -1917 június - szeptember | Termékkód: 408165 |
Kiadó: Szikra, 1952
Szerző: V. I. Lenin
Kötés, állapot: műbőr jellegű félvászon mélynyomású Lenin képpel, aranyozott betűkkel, Kül- és beltartalom, korának megfelelő, jó, megkímélt állapotban van.
Terjedelem: 580 o.
Tömeg: 626 gr.
A sorozat további 3 kötetét megtalálhatja aukciómban. Bármely kérdés esetén, kérem jelezzen az "üzenőfalon" keresztül.
1084_kar
Árverés vége: 2019. Ápr. 16. 17:59 Termék megtekintve: 864 |