Az ingyenes aukciós piactér | 2019. Márc 21.

V. I. Lenin: Művei 25. -1917 június - szeptember Termékkód: 408165

Fixár: 350 Ft Villámár
Árverés vége: 25 nap, 17 óra
2019. Ápr. 16. 17:59

350 Ft Villámár

  konyvturi (519 ) starT.gif
  Minősítések száma: 519
Pozitív minősítés: 519 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (140)

Kiadó: Szikra, 1952

Szerző: V. I. Lenin

Kötés, állapot: műbőr jellegű félvászon mélynyomású Lenin képpel, aranyozott betűkkel, Kül- és beltartalom, korának megfelelő, jó, megkímélt állapotban van.

Terjedelem: 580 o.

Tömeg: 626 gr.

A sorozat további 3 kötetét megtalálhatja aukciómban. Bármely kérdés esetén, kérem jelezzen az "üzenőfalon" keresztül.

1084_kar

Árverés kezdete: 2019. Márc. 17. 16:59
Árverés vége: 2019. Ápr. 16. 17:59
Termék megtekintve: 785

Gayle Rivers: A PROFI - Őfelsége orgyilkosa

A MAGYAR TÖRTÉNELEM NAGY ALAKJAI 3. rész

Tapsról tapsra - RÁTONYI RÓBERT (1980)

Hegedűs Géza: AZ IDŐK MÉLYÉN (ősi magyar mondavilág)

CSI Helyszínelők - Hideglelés - Las Vegas

IMPULZUS I. évf. 2. sz. - 1985

IMPULZUS IV. évf. 8. sz. - 1988

James M. Cain: A postás mindig kétszer csenget

SZÉP VERSEK 1980

Villain: A Pireneusoktól a Fokföldig - Világjárók 87.

Viktor Fink: IDEGENLÉGIÓ

Walter B. Gibson: CSODÁK KÖNYVE AVAGY VIGYÁZAT CSALÓK!

VOX mozimagazin - MUTATVÁNYSZÁM - 2003 - IV. évf. 9. sz.

A MAGYAR TÖRTÉNELEM NAGY ALAKJAI 8. rész

SZÉP VERSEK 1969

SZÉP VERSEK 1981

Rácz: AZ ÁLLATVILÁG UTOLSÓ MENEDÉKEI - Három földrész nemzeti parkjai

Bengt Danielsson: LÁZADÁS A BOUNTY HAJÓN

Száll az ének. .. -Mítoszok, mondák, legendák a világirodalomból

Ligeti Vilma: A GANGESZ PARTJÁN (Világjárók 66. )