Az ingyenes aukciós piactér | 2019. Jan 19.

V. I. Lenin: Művei 33. -1921 augusztus - 1923 március Termékkód: 408163

Fixár: 350 Ft Villámár
Árverés vége: 18 nap, 8 óra
2019. Febr. 07. 09:29

350 Ft Villámár

  konyvturi (519 ) starT.gif
  Minősítések száma: 519
Pozitív minősítés: 519 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (388)

Kiadó: Szikra, 1953

Szerző: V. I. Lenin

Kötés, állapot: műbőr jellegű félvászon mélynyomású Lenin képpel, aranyozott betűkkel, Kül- és beltartalom, korának megfelelő, jó, megkímélt állapotban van.

Terjedelem: 568 o.

Tömeg: 630 gr.

A sorozat további 3 kötetét megtalálhatja aukciómban. Bármely kérdés esetén, kérem jelezzen az "üzenőfalon" keresztül.

1083_kar

Árverés kezdete: 2019. Jan. 08. 09:29
Árverés vége: 2019. Febr. 07. 09:29
Termék megtekintve: 882