Az ingyenes aukciós piactér | 2018. Nov 16.

V. I. Lenin: Művei 33. -1921 augusztus - 1923 március Termékkód: 408163

Fixár: 350 Ft Villámár
Árverés vége: 22 nap, 21 óra
2018. Dec. 09. 09:29

350 Ft Villámár

  konyvturi (519 ) starT.gif
  Minősítések száma: 519
Pozitív minősítés: 519 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (650)

Kiadó: Szikra, 1953

Szerző: V. I. Lenin

Kötés, állapot: műbőr jellegű félvászon mélynyomású Lenin képpel, aranyozott betűkkel, Kül- és beltartalom, korának megfelelő, jó, megkímélt állapotban van.

Terjedelem: 568 o.

Tömeg: 630 gr.

A sorozat további 3 kötetét megtalálhatja aukciómban. Bármely kérdés esetén, kérem jelezzen az "üzenőfalon" keresztül.

1083_kar

Árverés kezdete: 2018. Nov. 09. 09:29
Árverés vége: 2018. Dec. 09. 09:29
Termék megtekintve: 869

Juhász Gyula: GAZDAG SZEGÉNYSÉG

Zsilcov: OLIMPIÁK, ÉRMÉK, SIKEREK. ..

Dr. Kováts Ferenc: EGÉSZSÉGES ÉLET - DERŰS ÖREGSÉG

Passuth László: ARANYKÖDBEN FÁZNAK AZ ISTENEK

Márton Tibor: FINOMMECHANIKAI ELEMEK I.

Evelyn Marsh: HALÁLOS DÓZIS

Hobby Elektronika 1990. június

Alex Haley: Gyökerek - ELSŐ KIADÁS!

PC GURU - 2005 - 10 db. száma - DARABONKÉNT IS! - Melléletek nélkül!

Félicien Maerceau: ELLENSÉGEM HOLTAN HEVER

Christine Arnothy: UTAK A BOLDOGSÁGHOZ

A HELYZET -Párton kívüli hetilap (3db. 1990-es száma) -RENDSZERVÁLTÁS! !

László Lajos: A HATODIK NAP

Alberto Moravia: A RÓMAI LÁNY

Homérosz: ÍLIÁSZ

Sz. L. Rubinstejn: A PSZICHOLÓGIA FEJLŐDÉSE (Elvek és utak)

Tecuceanu: D-237

Charlotte Bronte: SHIRLEY

DON BOSCO KALENDÁRIUM 2005

Stefan Heym: KERESZTESVITÉZEK I-II.