V. I. Lenin: Művei 33. -1921 augusztus - 1923 március | Termékkód: 408163 |
Kiadó: Szikra, 1953
Szerző: V. I. Lenin
Kötés, állapot: műbőr jellegű félvászon mélynyomású Lenin képpel, aranyozott betűkkel, Kül- és beltartalom, korának megfelelő, jó, megkímélt állapotban van.
Terjedelem: 568 o.
Tömeg: 630 gr.
A sorozat további 3 kötetét megtalálhatja aukciómban. Bármely kérdés esetén, kérem jelezzen az "üzenőfalon" keresztül.
1083_kar
Árverés vége: 2019. Ápr. 08. 10:29 Termék megtekintve: 987 |