V. I. Lenin: Művei 4. -1898 - 1901 április | Termékkód: 408167 |
Kiadó: Szikra, 1953
Szerző: V. I. Lenin
Kötés, állapot: műbőr jellegű félvászon mélynyomású Lenin képpel, aranyozott betűkkel, Kül- és beltartalom, korának megfelelő, jó, megkímélt állapotban van.
Terjedelem: 488 o.
Tömeg: 571 gr.
A sorozat további 3 kötetét megtalálhatja aukciómban. Bármely kérdés esetén, kérem jelezzen az "üzenőfalon" keresztül.
1086_kar
Árverés vége: 2019. Márc. 14. 18:47 Termék megtekintve: 877 |