V. P. Borovicka: MERÉNYLŐK ÉS ÁLDOZATOK | Termékkód: 403633 |
Kiadó: Madách, 1976
Szerző: V. P. Borovička
Tartalom, ajánló: V. P. Borovička újabb könyve voltaképpen a Híres politikai merényletek folytatása - aukciómban megtalálható -, csak Bratislava időben lép tovább: a XX. század második felébe. Tizenkilenc politikai merénylet eseményeit idézi fel, betekintést nyújtva a gyilkosságok hátterébe is. Könyvéről maga a szerző így ír: "Nem írtam történelmi művet, sem szociológiai tanulmányt. Csak meg-megálltam a közelmúlt történetének útkereszteződésein, és magammal invitáltam az olvasót is. Drámai történetekkel igyekeztem felhívni a figyelmét a ma vagy a tegnap eseményeire.
Kötés, állapot: félvászon. SÉRTETLEN, TELJESEN ÚJSZERŰ!
Terjedelem: 345 o.
Tömeg: 411 gr.
814_kar
Árverés vége: 2018. Jún. 25. 21:21 Termék megtekintve: 729 |