Termék kategóriája: Könyv, Újság»Tudomány»Természettudomány
Vadász: Földtörténet és Földfejlődés - AKCIÓS! | Termékkód: 271999 |
Tárgy: Geológia - Földtan
Szerző: Vadász Elemér
Kiadó: Akadémiai, 1957
Kötés, állapot: a vászon kötés kissé kopottas. Könyvtári fölös példány volt. Beltartalom a könyvtári jelzetek és geológus édesanyám aláírása kivételével teljesen hibátlan!
(291)karácsony
Árverés kezdete: 2018. Júl. 01. 15:50 Árverés vége: 2018. Júl. 15. 15:50 Termék megtekintve: 1149 |