Varga-Vekerdi: A VILÁG KEREKE - Az ember útja az őskortól az újkorig | Termékkód: 411671 |
Kiadó: Móra, 1985
Szerzők: Varga Domonkos - Vekerdi László
AZ EMBER ÚTJA AZ ŐSKORTÓL AZ ÚJKORIG
Ajánló: "...egyetlen hatalmas ívben vázolja fel a nyugtalan emberiség hosszú küzdelmét, amellyel birtokba igyekezett venni a világot és kitágítani benne életének lehetőségét. Hatalmas ez az ív, mégsem elnagyolt. Roppant reálisan, színesen, részletekben gazdagon elevenednek meg előttünk az egymást követő korszakok élenjáró népei és hivatott hősei. Az ő merész vállalkozásaik és még merészebb gondolataik moccantották mindíg odébb a történelem döcögős kerekét." Kíválóan alkalmas kötet a történelmi érdeklődés felkeltésére, a tudás biztos alapokra való helyezésére és a történelmet ismerők is találhatnak benne számos meglepő tényt.
Tartalom: Kérem tekintse meg a kinagyított 2. képet.
Kötés, állapot: papírvédő, kopott az éleknél szakadozott. + Egészvászon - JÓ -. Beltartalom: lapszélek néhol halványan sárgultak, megkímélt, jó, korának megfelelő album méretű, gazdagon illusztrált antikvár kötet.
Terjedelem: 300 o.
Tömeg: 967 gr.
1284_kar+zsib1
Árverés vége: 2018. Júl. 02. 18:44 Termék megtekintve: 1161 |