Vaszilij Suskin: VÖRÖS KÁNYAFA | Termékkód: 414138 |
Kiadó: Európa, 1985
Szerző: Vaszilij Suskin
A VILÁGIRODALOM REMEKEI c. sorozat kötete
Tartalom, ajánló: Kérem tekintse meg a kinagyított 2. képet.
Vörös kányafa - olvassuk a címet, s máris magunk előtt látjuk a szerzőt, amint a maga rendezte azonos című filmben Jegorként, a nyírfákkal beszélget. Suksin az új szibériai írónemzedék tagjaként a hatvanas évek elején jelentkezett lírával és iróniával átszőtt elbeszéléseivel. Negyvenöt éves korában bekövetkezett halála tragikusan lezárta életművét, így csak találgathatjuk, hány jelentős művel maradt adósunk.
Kötés, állapot: kiadói egészvászon, a nyereg felirata kopott, a továbbiakban jó, állapotban. Beltartalom: lapszélek enyhén sárgultak, megkímélt állapotú kötet. A kiadói "könyvjelző"-je a kötet ajánlásval is megvan. lsd.: 2. kép
Terjedelem: 314 o.
Tömeg: 301 gr.
1325_kar
Árverés vége: 2018. Júl. 28. 18:34 Termék megtekintve: 733 |