Victor Hugo: A NEVETŐ EMBER | Termékkód: 482945 |
Kiadó: Euróoa, 1975
Ajánló: A romantikus költészet, dráma- és regényirodalom legnagyobb francia klasszikusának hatalmas regénye a XVIII. század nemesi Angliájába vezet bennünket. Hugo színes és groteszk végletek közt csapongó képzelete viharos erővel sodorja az olvasót regényes tájakra, festői koldusnyomorba, hivalgó főúri pompába, de mindenütt az igaz emberséget, a szabadság nemes eszményeit kutatja, és egy nagy forradalmár szertelen gyűlöletét zúdítja a zsarnokság minden formájára. Victor Hugo csalhatatlan művészettel tárja fel a tragikus embersors lenyűgöző pátoszát, s a bohóctragédia hálás témája mindig megtalálja a szívünk titkos kamráihoz vezető utat, a részvét útját.
Kötés, állapot: papírvédő éleknél szakadtas, kopott, két helyen belülről javított. + Kiadói egészvászon a papírvédő által megvédett, újszerű. Beltartalom: széleknél enyhén sárgult, korának megfelelő, bejegyzésmemtes állapotban. A KÉP ILLUSZTRÁCIÓ!
Terjedelem: 635 o.
Tömeg: 581 gr.
3762_kar
Árverés vége: 2018. Júl. 25. 12:50 Termék megtekintve: 470 |