Victor Hugo: A TENGER MUNKÁSAI | Termékkód: 460792 |
Kiadó: Európa, 1980
Ajánló: A nagy hugói romantika vad viharzásainak színhelye ezúttal egy furcsa keverékvilág, a Csatorna-szigetek vízből, földből, szirtből, angol, francia-normann, ősi és modern elemekből szőtt zordon szépségű meseország. Ebbe a keretbe ágyazza Hugo az emberi haladás és maradiság szinte időtlen kérdéseit, itt röppenti el nyilait minden babona és ostobaság ellen, itt ragadja meg az ember és természet viszonyának legfelemelőbb mozzanatait. Gilliatt titáni küzdelme egy hajóroncs megmentéséért és egy öntudatlan gyereklány szerelméért Hugo életművében mindennél szebben dalolja az elemek hatalmát, és egyszersmind az ember diadalát.
A VILÁGIRODALOM REMEKEI c. sorozat kötete
Kötés, állapot: kiadói egészvászon, nyereg fakult és kopottas. Beltartalom: teljesen újszerű, megkímélt állapotban. A kiadói könyvjelző-ajánlója is megvan.
Terjedelem: 4566 o.
Tömeg: 496 gr.
3259_kar
Árverés vége: 2018. Szept. 13. 21:20 Termék megtekintve: 514 |