Termék kategóriája: Könyv, Újság»Hobbi, szabadidő
Villányi Emilné: FÜRGE UJJAK KÖNYVE - 1973 | Termékkód: 491462 |
Szerkesztette: Villányi Emilné
Kiadó: Műszaki, 1973
Kötés, állapot: Papír, a borító az éleknél kopott, a nyereg a sarkaknál kissé sérült. Hátlap a gerinc aljánál 2,5 cm-nyit elvált, a kötés jól tart. (Mj.: használták, mert tényleg jó és használható). Beltartalom: jó sérülés és bejegyzésmentes.
A KÉP ILLUSZTRÁCIÓ!
3366_kar-(564) szilv
Árverés vége: 2018. Máj. 28. 22:49 Termék megtekintve: 399 |