Vladislav Vancura: HÁROM FOLYÓ | Termékkód: 468970 |
Kiadó: Európa, 1964
Fordította: Hosszú Ferenc
Kötés, állapot: keménytáblás félvászon, kopottas. Könyvtári könyv volt, így jelzetekkel ellátott. Korának megfelelő állapotban.
Terjedelem: 334 o.
Tömeg: 363 gr.
3576_kar
Árverés vége: 2018. Júl. 03. 13:07 Termék megtekintve: 496 |