W. Alphaeus Hunton: MERRE TART AFRIKA? | Termékkód: 454334 |
Kiadó: Kossuth, 1958
Szerző: W. Alphaeus Hunton
A szerző 14 évet töltött az afrikai kérdések tanulmányozásával, s most közreadja a gazdag anyagot, melyben hű képet fest a Fekete Földrész gazdasági és politikai viszonyairól.
Kötés, állapot: papírvédő, élei kopottasak, hátlapja kissé foltos. + Keménytáblás félvászon, széleknél enyhén sárgult, korának megfelelő. Beltartalom: sárgulás-, és bejegyzésmentes állapotban levő antikvár könyv.
Terjedelem: 273 o.
Tömeg: 361 gr.
2823_kar
Árverés vége: 2018. Júl. 15. 17:43 Termék megtekintve: 530 |