Zilahi K. Béla: KISFALUDY SÁNDOR ÖSSZES KÖLTEMÉNYEI I-II. | Termékkód: 447811 |
Franklin-Társulat, é.n.
Szerkesztő: Zilahi K. Béla
Kötés, állapot: keménytáblás, félvászon. Korának megfelelő, enyhén kopottas. Beltartalom: az I. kötet, korát meghazudtoló, bejegyzés mentes állapotban. A II. kötet két helyen törött, a kötése jól tart. 1 lap beszakadt, 2 lap enyhén foltos. A továbbiakban korának megfelelő, bejegyzésmentes állapotban.
Terjedelem: 443 o. + 522 o.
Tömeg: 1.065 gr.
2379_kar
Árverés kezdete: 2018. Aug. 03. 18:36 Árverés vége: 2018. Aug. 10. 18:36 Termék megtekintve: 842 |