Zola: A Föld (La Terre) III. jogosított teljes kiadás | Termékkód: 279757 |
Sorozatcím: Zola összes művei
Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Ambrus Zoltán
Eredetiből fordította: Havas József
Kiadó: Christensen és Társa Gutenberg Könyvkiadó Vállalat
Kötés, állapot: Aranyozott kiadói egészvászon , kopott. A borítón réz arckép EMILE ZOLA felirattal. Beltartalom: 1. oldal szakadt, hiányos. 1 tulajdonosi bejegyzést, és egy régi bélyegzőlenyomatot tartalmaz. Egyébként korának megfelelő.
Terjedelem: 325 old. (VÉGE) - felirattal
Tömeg: 400 gr.
A kép utólag kerül feltöltésre!
(505)kar
Árverés kezdete: 2018. Szept. 12. 07:10 Árverés vége: 2018. Szept. 26. 07:10 Termék megtekintve: 1457 |