Termék kategóriája: Gyűjtemény
Zsolnay Porcelán (Ver.1) Kávéscsésze | Termékkód: 1062192098 |
Zsolnay Porcelán (Ver.1) Kávéscsésze
sérülést nem láttam
a képeken úgy tűnhet hogy repedezett de az csak vízkő maradvány vagy kosz megnéztem
jelzett Zsolnay Pécs 33
nagyon vékony falú
alátét csészealj nincs meg hozzá
mérete kb. 8.5 x 7 x 4.5 cm és 45gramm
6db képet töltöttem fel róla :
imgbox.com/g/zeDYlkhNKc
csak személyes átadás Budapest 18.kerületben közel a nagybani zöldségpiachoz
nem postázom
Árverés vége: 2024. Ápr. 07. 17:24 Termék megtekintve: 914 |