Az ingyenes aukciós piactér | 2018. Jan 21.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Tudomány»Természettudomány

Szent-Györgyi Albert: Az anyag élő állapota Termékkód: 212788

Fixár: 600 Ft Villámár
Árverés vége: 19 nap, 19 óra
2018. Febr. 10. 14:56
Eladó helye: Budapest
Szállítási díj: 0 Ft

600 Ft Villámár

  ribizli3 (351 ) starT.gif
  Minősítések száma: 375
Pozitív minősítés: 360 (96%)
Semleges minősítés: 6 (1.6%)
Negatív minősítés: 9 (2.4%)

Regisztráció dátuma: 2010.04.12.
  A felhasználó egyéb termékei (2993)

jó  állapotban

Személyes átvétel Budapesten lehetséges a Keletihez közel az István u-ban munkidőben.

Nézd meg a többi termékemet is. Sok könyv, Új fajátékok,minőségi gyermekruhák,műanyag állatok,társasok vannak a  portékáim között.Jó licitálást

 Termékeim fix áron vannak,.Nem kell  várni amíg lejár:) Bármikor tiéd lehet!!!

Eladó helye: Magyarország Budapest (1156)
 - Utánvét
Szállítási díj: 0 Ft
Árverés kezdete: 2018. Jan. 11. 14:56
Árverés vége: 2018. Febr. 10. 14:56
Termék megtekintve: 625

Louvre XIV-XIX. századi festmények

Persival tunika, felső, méret:152

Kék köves Taily Weise női felső, méret:36/38

romantikus virágos top, méret. 3436

Peter McSky: A tizedik MAGUS regény

vidám pörgős szoknya, méret:128

Anna Scott mályvaszínű női blúz, méret: 38/40

csinos női kötött pulóver, méret:38

batikolt pálmafás nyári rövidgatyó, méret:92/98

vagány baby baseball sapi, méret:68

Török mintás női kendő

Here&There acélkék kordbársony lányka nadrág, méret:122

csiki Kovács dénes: Hüvelyk matyi Manóorszgában

virágos vászon lányka halásznadrág, méret:110/116

Fodros , khaki New look nyári top, méret:38

Tik&Tak kutyás lányka polár pulcsi, méret:116

kényelmes kötényruha, méret. 92

Capuccino szín NExt vászon nadrág, méret:152/158 (10 évesre)

vagány lányka pamut póló, méret:116/122

Fedor Ágnes:Állatóvoda