Termék kategóriája: Otthon, kert»Lakberendezés
sárga rózsa gobelin goblen goblein | Termékkód: 301835 |
44 cm x 51 cm -es aranyozott keretben, üvegezve,merevítve, szép SÁRGARÓZSA goblein, goblen, gobelin gondosan készített kézimunka valós értékének töredékéért eladó
Eladó helye: Magyarország Ó Z D (3600)
Árverés vége: 2023. Febr. 09. 18:39 Termék megtekintve: 1339 |